Szkolenie Trening Interpersonalny
kompetencje miękkie kursy

Trening interpersonalny to intensywne szkolenie mające za cel wzmacnianie umiejętności osobistych danej osoby. To zajęcia oparte na uczeniu się i rozwijaniu szczególnych zachowań ludzkich. Podczas treningu działamy w interakcji grupowej, a także uczymy się prawidłowego komunikowania się, rozumienia emocji swoich i osób z otoczenia. To praca nad podwyższeniem swojego poczucia własnej wartości i poziomu asertywności. Pytając najprościej: w jakim celu? Dla Twojego rozwoju. Dla Ciebie, by życie, było pozytywną i wartościową sprawą. By sfera prywatna, rodzinna czy zawodowa była tą, gdzie czuje się na właściwym miejscu!

✍ Czy wiesz:

 • Jakie jest obecnie Twoje poczucie własnej wartości? Jaką masz samoocenę?
 • Jak radzisz sobie z rozmową z drugim człowiekiem? Czy ta komunikacja zawsze osiąga swój cel? Rozmowa z mężem/żoną, teściową, dziećmi, szefem, przyjacielem – czy potrafisz się z nimi dogadać?👫
 • Czy potrafisz właściwie reagować na krytykę? Odczuwasz jej konstruktywną bądź niszczycielską siłę? 😥
 • Czy podczas awantury z partnerem/szefem/każdym człowiekiem radzisz sobie ze swoimi emocjami? Potrafisz jasno wypowiedzieć swoje zdanie?
 • Jak reagujesz, gdy ktoś przekracza Twoje granice? Gdy Cię zmusza do czegoś? Potrafisz powiedzieć “nie”, bo jest to nie zgodne z tym co myślisz i czujesz? Wyrazić siebie poprzez komunikat JA?
 • A jak wygląda obecnie Twój poziom stresu? Regulujesz go w jakiś sposób?😳

Czy w powyższych odpowiedziach znalazłeś te sytuacje, które chcesz zmienić? Twoja rozmowa załóżmy z partnerem może przecież wyglądać całkowicie inaczej. Każdy z nas jest w stanie porozumieć się z drugim człowiekiem, być niezależnym, odpowiednio reagować na krytykę, powiedzieć “nie” i nie mieć poczucia winy. Każdy może pracować nad poczuciem własnej wartości, znaleźć balans w życiu i odpowiednio artykułować swoje potrzeby. Łatwo powiedzieć? Oczywiście tak, trudniej zrobić, jednak samo nic się nie wydarzy! Dlatego zapraszam Cię do wzięcia udziału w szkoleniu „Trening Interpersonalny”!

Szkolenie „Trening Interpersonalny” to 10h (1h – 60 min) spotkania grupowe realizowane przeze mnie, Katarzynę Płuska oraz Centrum Psychologiczne Sigma w Wieluniu. Podczas szkolenia będziemy intensywnie pracować nad podwyższeniem Twoich umiejętności interpersonalnych. Nad samoocenę, nad poczuciem własnej wartości. Nad komunikacją z otoczeniem, inteligencją emocjonalną oraz asertywnością i zniwelowaniem stresu. Oferujemy Ci dwa I i II stopień treningu.

I stopień treningu interpersonalnego możesz zrealizować w dwóch terminach do wyboru: 

 1. Szkolenie weekendowe, realizowane 22-23.10.2022r.
 2. Szkolenia z 1h godziną w tygodniu, począwszy od 11.2022r.

II stopień szkolenia w założeniu weekendowym odbędzie się za miesiąc od daty ukończenia I stopnia. W ujęciu tygodniowym cykl szkolenia zostanie przedłużony. 

Jaką wiedzę i umiejętności wyniesiesz po szkoleniu?

Trening interpersonalny I stopnia zawiera moduły:

 1. Moje poczucie własnej wartości
 2. Motywacja
 3. Inteligencja emocjonalna
 4. Komunikacja interpersonalna
 5. Asertywność
 6. Konflikty
 7. Radzenie sobie w sytuacjach trudnych
 8. Stres

Trening interpersonalny II stopnia moduły:

 1. Kompetencje miękkie
 2. Kreatywność
 3. Zarządzanie sobą w czasie
 4. Zespół czy praca indywidualna?
 5. Samoocena umiejętności interpersonalnych
 6. Moje cechy osobowości i ich rozwój
 7. Jestem przyjacielem siebie samego
 8. Moje przekonania i myśli

Wiem, mnóstwo zagadnień! Szkolenie to nie tylko teoria, ale i moc testów, ćwiczeń, aktywizujący zadań! To będzie bardzo motywujący i pozytywnie intensywny czas dla Ciebie!

Kiedy dokładnie odbędzie się szkolenie? W jakim przedziale czasowym?

 • Zajęcia weekendowe22-23.10.2022r. – sobota i niedziela; po 5h w każdym dniu; od 9h do 14:30h; 1h – 60 min (nie 45 min!)
 • Zajęcia tygodniowe od 11.2022r. – jeden dzień w tygodniu, powiedz nam, który najbardziej Ci odpowiada, spróbujemy dostosować się do Twoich potrzeb; godzina – oczywiście popołudniowa

Koszt szkolenia?

1h szkolenia to 59zł. Możesz zapisać się na szkolenie I stopnia; możesz na I i II. Uwaga! Jeżeli już teraz zapiszesz się na oba stopnie, wówczas koszt szkolenia II stopnia obniżamy dla Ciebie o 10%!

Gdzie odbędą się zajęcia?

Zapraszamy Cię do Centrum Szkoleniowego Sigma Wieluń (woj. łódzkie). Do przytulanej sali szkoleniowej, wyposażonej w potrzebne do przeprowadzenia angażującego szkolenia akcesoria. Koniecznie sprawdź czym się zajmuje i jak wygląda poradnia psychologiczna Sigma.

Centrum Szkoleniowe Sigma, Plac Legionów 3, 98-300 Wieluń (woj.łódzkie)

Trening Interpersonalny

Kto przeprowadza szkolenie?

Szkolenie przeprowadza autorka Miękko o kompetencjach, czyli ja – Katarzyna Płuska. Jeżeli jeszcze nie znasz mnie, to pokrótce przedstawię się:

Katarzyna Płuska – jestem specjalistką ds. komunikacji społecznej oraz zarządzania zasobami ludzkimi, autorką strony „Miękko o kompetencjach” www.katarzynapluska.pl oraz twórczynią wielu eksperckich publikacji: artykułów, e-booków, kursów online umiejętności społecznych i zawodowych; menadżerem oświaty. Absolwentką studiów mgr “Komunikacja społeczna i samorządność” Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oraz studiów podyplomowych “Zarządzanie zasobami ludzkimi” Politechnika Łódzka. Określam się jako typ pracowitego ekstrawertyka; miłośnik kompetencji miękkich – soft skills oraz human resources. 

Przy realizacji II stopnia treningu interpersonalnego poznasz też psycholog Joannę Klemińską-Chudy. Joanna jest psychologiem, terapeutą oraz trenerem. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuj metody terapii poznawczo-behawioralnej, humanistycznej i TSR. Bliskie jest jej także podeście Porozumienia Bez Przemocy (NVC) oraz Dialogu Motywującego. Joanna uważa, że każdy człowiek nosi w sobie rozwiązanie swoich trudności, a ona widzi siebie jako towarzysza, który pomaga jedynie wydobyć potencjał, który drzemie w każdej osobie.

Jak mogę zapisać się na szkolenie?

Zapraszam Cię do poniżej formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie/mailowo.

 • tel. 690 090 941 Sigma lub tel. 601 500 459 Katarzyna Płuska
 • e-mail: cpsigmawielun@gmail.com lub kontakt@katarzynapluska.pl

Zapisz się już teraz! Nie zwlekaj! Liczba osób ograniczona ze względu na jakość pracy grupowej. Zapisy trwają do 21.10.2022r.

Do zobaczenia na treningu!

Katarzyna Płuska

 

 

kompetencje miękkie kursy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.