Szkolenie Trening Interpersonalny
kompetencje miękkie kursy

Trening interpersonalny to intensywne szkolenie mające za cel wzmacnianie umiejętności osobistych danej osoby. To zajęcia oparte na uczeniu się i rozwijaniu szczególnych zachowań ludzkich. Podczas treningu działamy w interakcji grupowej, a także uczymy się prawidłowego komunikowania się, rozumienia emocji swoich i osób z otoczenia. To praca nad podwyższeniem swojego poczucia własnej wartości i poziomu asertywności. Pytając najprościej: w jakim celu? Dla Twojego rozwoju. Dla Ciebie, by życie, było pozytywną i wartościową sprawą. By sfera prywatna, rodzinna czy zawodowa była tą, gdzie czuje się na właściwym miejscu!

✍ Czy wiesz:

 • Jakie jest obecnie Twoje poczucie własnej wartości? Jaką masz samoocenę?
 • Jak radzisz sobie z rozmową z drugim człowiekiem? Czy ta komunikacja zawsze osiąga swój cel? Rozmowa z mężem/żoną, teściową, dziećmi, szefem, przyjacielem – czy potrafisz się z nimi dogadać?👫
 • Czy potrafisz właściwie reagować na krytykę? Odczuwasz jej konstruktywną bądź niszczycielską siłę? 😥
 • Czy podczas awantury z partnerem/szefem/każdym człowiekiem radzisz sobie ze swoimi emocjami? Potrafisz jasno wypowiedzieć swoje zdanie?
 • Jak reagujesz, gdy ktoś przekracza Twoje granice? Gdy Cię zmusza do czegoś? Potrafisz powiedzieć “nie”, bo jest to nie zgodne z tym co myślisz i czujesz? Wyrazić siebie poprzez komunikat JA?
 • A jak wygląda obecnie Twój poziom stresu? Regulujesz go w jakiś sposób?😳

Czy w powyższych odpowiedziach znalazłeś te sytuacje, które chcesz zmienić? Twoja rozmowa załóżmy z partnerem może przecież wyglądać całkowicie inaczej. Każdy z nas jest w stanie porozumieć się z drugim człowiekiem, być niezależnym, odpowiednio reagować na krytykę, powiedzieć “nie” i nie mieć poczucia winy. Każdy może pracować nad poczuciem własnej wartości, znaleźć balans w życiu i odpowiednio artykułować swoje potrzeby. Łatwo powiedzieć? Oczywiście tak, trudniej zrobić, jednak samo nic się nie wydarzy! Dlatego zapraszam Cię do wzięcia udziału w szkoleniu „Trening Interpersonalny”!

Szkolenie „Trening Interpersonalny” to 10h (1h – 60 min) spotkania grupowe realizowane przeze mnie, Katarzynę Płuska oraz Centrum Psychologiczne Sigma w Wieluniu. Podczas szkolenia będziemy intensywnie pracować nad podwyższeniem Twoich umiejętności interpersonalnych. Nad samoocenę, nad poczuciem własnej wartości. Nad komunikacją z otoczeniem, inteligencją emocjonalną oraz asertywnością i zniwelowaniem stresu. Oferujemy Ci dwa I i II stopień treningu.

I stopień treningu interpersonalnego możesz zrealizować w dwóch terminach do wyboru: 

 1. Szkolenie weekendowe 
 2. Szkolenia z 1h godziną w tygodniu

II stopień szkolenia w założeniu weekendowym odbędzie się za miesiąc od daty ukończenia I stopnia. W ujęciu tygodniowym cykl szkolenia zostanie przedłużony. 

Jaką wiedzę i umiejętności wyniesiesz po szkoleniu?

Trening interpersonalny I stopnia zawiera moduły:

 1. Moje poczucie własnej wartości
 2. Motywacja
 3. Inteligencja emocjonalna
 4. Komunikacja interpersonalna
 5. Asertywność
 6. Konflikty
 7. Radzenie sobie w sytuacjach trudnych
 8. Stres

Trening interpersonalny II stopnia moduły:

 1. Kompetencje miękkie
 2. Kreatywność
 3. Zarządzanie sobą w czasie
 4. Zespół czy praca indywidualna?
 5. Samoocena umiejętności interpersonalnych
 6. Moje cechy osobowości i ich rozwój
 7. Jestem przyjacielem siebie samego
 8. Moje przekonania i myśli

Wiem, mnóstwo zagadnień! Szkolenie to nie tylko teoria, ale i moc testów, ćwiczeń, aktywizujący zadań! To będzie bardzo motywujący i pozytywnie intensywny czas dla Ciebie!

Kiedy dokładnie odbędzie się szkolenie? W jakim przedziale czasowym?

 • Zajęcia weekendowe sobota i niedziela; po 5h w każdym dniu; od 9h do 14:30h; 1h – 60 min (nie 45 min!)
 • Zajęcia tygodniowe – jeden dzień w tygodniu, powiedz nam, który najbardziej Ci odpowiada, spróbujemy dostosować się do Twoich potrzeb; godzina – oczywiście popołudniowa

Koszt szkolenia?

1h szkolenia to 39zł. Możesz zapisać się na szkolenie I stopnia; możesz na I i II. Uwaga! Jeżeli już teraz zapiszesz się na oba stopnie, wówczas koszt szkolenia II stopnia obniżamy dla Ciebie o 10%!

Gdzie odbędą się zajęcia?

Zapraszamy Cię do Centrum Szkoleniowego Sigma Wieluń (woj. łódzkie). Do przytulanej sali szkoleniowej, wyposażonej w potrzebne do przeprowadzenia angażującego szkolenia akcesoria. Koniecznie sprawdź czym się zajmuje i jak wygląda poradnia psychologiczna Sigma.

Centrum Szkoleniowe Sigma, Plac Legionów 3, 98-300 Wieluń (woj.łódzkie)

Trening Interpersonalny

Kto przeprowadza szkolenie?

Szkolenie przeprowadza autorka Miękko o kompetencjach, czyli ja – Katarzyna Płuska. Jeżeli jeszcze nie znasz mnie, to pokrótce przedstawię się:

Katarzyna Płuska – jestem specjalistką ds. komunikacji społecznej oraz zarządzania zasobami ludzkimi, autorką strony „Miękko o kompetencjach” www.katarzynapluska.pl oraz twórczynią wielu eksperckich publikacji: artykułów, e-booków, kursów online umiejętności społecznych i zawodowych; menadżerem oświaty. Absolwentką studiów mgr “Komunikacja społeczna i samorządność” Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oraz studiów podyplomowych “Zarządzanie zasobami ludzkimi” Politechnika Łódzka. Określam się jako typ pracowitego ekstrawertyka; miłośnik kompetencji miękkich – soft skills oraz human resources. 

Przy realizacji II stopnia treningu interpersonalnego poznasz też psycholog Joannę Klemińską-Chudy. Joanna jest psychologiem, terapeutą oraz trenerem. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuj metody terapii poznawczo-behawioralnej, humanistycznej i TSR. Bliskie jest jej także podeście Porozumienia Bez Przemocy (NVC) oraz Dialogu Motywującego. Joanna uważa, że każdy człowiek nosi w sobie rozwiązanie swoich trudności, a ona widzi siebie jako towarzysza, który pomaga jedynie wydobyć potencjał, który drzemie w każdej osobie.

Jak mogę zapisać się na szkolenie?

Zapraszam Cię do poniżej formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie/mailowo.

 • tel. 690 090 941 Sigma lub tel. 601 500 459 Katarzyna Płuska
 • e-mail: cpsigmawielun@gmail.com lub kontakt@katarzynapluska.pl

Zapisz się już teraz! Nie zwlekaj! Liczba osób ograniczona ze względu na jakość pracy grupowej. 

Do zobaczenia na treningu!

Katarzyna Płuska

 

 

kompetencje miękkie kursy

2 komentarze dla “Szkolenie Trening Interpersonalny – otwarte zapisy edycja wiosenna”

 1. adelss napisał(a):

  Jeden z ciekawszych treningów. Zdecydowanie warto go wykonać – umiejętność rozmowy to konieczność.

 2. masalasound napisał(a):

  Bardzo ciekawa sprawa. Trening interpersonalny to coś niezwykle pożytecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.