Psychoterapia online – daj sobie pomóc bez wychodzenia z domu
kompetencje miękkie kursy

Czujesz się źle, tak po prostu do niczego i masz wszystkiego dość? Próbowałeś już wyjść z dołka, ale mimo starań i tak nic cię nie zadowala? A może po prostu nie możesz robić tego, co chcesz i tkwisz w sytuacji bez wyjścia? Czasem na przymus zamknięty, oczywista dla twojego dobra. Czy obecnie w sytuacji epidemii koronawirusa czujesz, że jesteś sam? Polecam ci więc wizytę u psychoterapeuty, bo to on pomoże ci wrócić do równowagi i zrozumieć czasem tak trudne emocje. Ale jak fizycznie iść do psychologa, skoro przez jakiś czas musimy pozostać w alienacji od reszty społeczeństwa? Skoro ciągle nie mamy czasu, a tak trudno czasem spotkać się z drugim człowiekiem na żywo i powiedzieć co nas boli… I tu mam bezsprzeczny ratunek: psychoterapia online!

 

psychoterapia online

 

Wiele osób zastania się na czym polega psychoterapia? Czy kontakt z psychologiem oznacza, że jestem chory psychicznie czy zaburzony? Tak i nie, bo kontakt z psychoterapeutą to szukanie pomocy przez osoby zmagające się z różnymi problemami. Psychoterapia dzięki zastosowaniu różnych metod psychologicznych pomaga uskrzydlić na powrót osobę, która nie odnajduje swoich mocnych stron, która ma problem ze zrozumieniem siebie, swoich emocji.

Na czym polega psychoterapia online?

Psychoterapia online jest jedną z możliwości pomocy samemu sobie, przy czym nie musimy wcale wychodzić z domu, wystarczy umówić się z psychologiem na spotkanie online. Bez różnicy kim jesteś, jaki zawód wykonujesz, jaki masz problem – psychoterapeuta na spotkaniu online jest po to by ci pomóc; jest zawsze dostępny, bez względu na miejsce gdzie obecnie przebywasz. Kogo mogę ci polecić? Zdecydowanie zespół wykwalifikowanych specjalistów Psychocare www.cplwowska.pl, gdzie czeka na ciebie osoba, która może ci pomóc w przezwyciężeniu pewnych trudności.

psychoterapia online

Jak w praktyce wygląda psychoterapia online?

Aby uzyskać pomoc psychoterapeuty przez internet należy na stronie www.cplwowska.pl przejrzeć profile psychologów i wybrać jednego ze specjalistów. Następnie ustalamy termin spotkania online, a pacjent otrzymuje e-maila z dostępem i instrukcją „jak połączyć się z psychologiem online”. Oczywiście, psychoterapeuta online będzie czekał na spotkanie o wyznaczonej porze, a takie spotkanie potrwa 50 minut. Istnieje także możliwość przeprowadzenia terapii par lub rodzin, a w takiej sytuacji najlepiej zarezerwować dwie kolejne po sobie godziny, czyli 2×50 minut, ponieważ wówczas to optymalny wymiar czasu na to, żeby specjalista mógł zapoznać się z problemem i zaproponował możliwości rozwiązania go. Wszelki pytania należy kierować pod numerem telefonu +48 736 00 90 90 , infolinia czynna jest od 8h do 21h, 7 dni w tygodniu.

Z jakimi problemami można zgłaszać się do psychologa online?

Odpowiedz brzmi: z każdym problem, który przerasta cię. Mogą to być problemy osobiste lub zawodowe; indywidualne, ale i problemy w parach, czy całych rodzinach. Szczegółowo pomoc udzielana jest w przypadkach tj: zaburzenia lękowe oraz odżywiania, nerwice i fobie, stres i depresja (!), uzależnienia, problemowy w relacjach z innymi ludźmi, a także w problemach związanych z niskim poczuciem własnej wartości. Obecnie dochodzi do tego stres związany z przymusową alienacją od społeczeństwa.

psychoterapia online

Bezpłatna konsultacja online

Przed pierwszą wizytą z psychoterapeutą online w PsychoCare masz możliwość skorzystać z bezpłatnej konsultacji, podczas której dobierzesz do twoich problemów najbardziej odpowiedniego specjalistę. Jeżeli chociaż trochę czujesz, że jesteś gotowy na pomoc skorzystaj już teraz, co cię blokuje?

Psychoterapia online to idealna alternatywa dla osób, które potrzebują pilne pomocy bądź nie mogą fizycznie spotkać się z psychoterapeutą. Porady psychologiczne online są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, którym brakuje czasu lub mają wewnętrzne opory, przed spotkaniem twarzą w twarz z psychologiem. Daj sobie pomóc.

„Partnerem wpisu jest PsychoCare”

kompetencje miękkie kursy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.