Praca w IT? Zostań programistą z Reaktor PWN
kompetencje miękkie kursy

Czy jesteś usatysfakcjonowany z obecnej pracy? Czy jesteś pewien, że podążasz we właściwym kierunku rozwoju zawodowego? A co ważne – czy posiadasz stabilizację finansową? Tylko Ty znasz odpowiedzi na te pytania. Może od pewnego czasu zastanawiasz się nad zmianą pracy? Chcę Ci więc pokazać nowe możliwości wykorzystania Twojego potencjału. Jak każdy z nas możesz się przekwalifikować i spróbować sił w zawodzie programisty lub specjalisty IT. Wystarczy, że poświęcisz kilka tygodni na praktyczną naukę w Reaktor PWN.

Praca w IT? Zostań programistą z Reaktor PWN

Zmiana zawodu?

Wielu z nas stoi przed skrzyżowaniem, na którym trzeba zdecydować pomiędzy pozostaniem na dotychczasowym polu zawodowym lub przejściem w nowym kierunku. Zmiany często napawają lękiem, ale są też realną szansą na zdobycie nowych możliwości, ponieważ możesz mieć umiejętności, które są kluczowe przy pracy w charakterze programisty. Zmiana zawodu jest jedną z najważniejszych decyzji dla osób poszukujących pracy, jest szansą na przebranżowienie i zdobycie kompetencji, które wygenerują zysk w postaci samozadowolenia, rozwoju osobistego, a przede wszystkim finansowego.  

 

Zmiana zawodu = Reaktor PWN

Samej marki PWN nie muszę nikomu przedstawiać, ponieważ Wydawnictwo Naukowe PWN przez wiele lat swojej działalności udowodniło wysoką jakość przekazywanej wiedzy oraz świadczonych usług. Reaktor jest częścią Grupy PWN i został stworzony z myślą o każdym, kto chciałby zmienić swój zawód. Nieważne, jakie obecnie posiadasz wykształcenie, ponieważ biorąc udział w przygotowanych kursach, masz szansę zdobyć wiedzę i umiejętności, aby móc pracować w zawodzie programisty.
Reaktor PWN przygotował autorskie programy kursów dla początkujących, a nad całością czuwa wielu specjalistów. Celem jest działalności jest nauczyć, wykształcić przyszłego specjalistę IT, a po ukończonym kursie znaleźć staż lub pracę w branży IT.

Komu dedykowane są kursy stworzone przez Reaktor PWN?

Jak wspomniałam wyżej: dla każdego, kto czuje potrzebę zmiany. Wszystko zależy od tego w czym będziesz czuć się najlepiej, więc zależności od tego czy lubisz pracować z wizualną częścią strony internetowej, czy z jej silnikiem, możesz wybrać odpowiedni dla siebie kurs. Informacje znajdziesz:
reaktor.pwn.pl
facebook.com/reaktorPWN

 

KURSY REAKTOR PWN

Android Developer
Naucz się programować od podstaw kreatywne aplikacje na platformę Android wykorzystując język programowania Java. Zaprogramuj i opublikuj nowoczesne aplikacje mobilne na tablety, smartphon-y i telewizory, które w przyszłości będą się cieszyły popularnością.

Back–end Developer
Back-end to silnik aplikacji, czyli wszystko to, co działa po stronie serwera, ale bez czego aplikacja nie mogłaby wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

W jaki sposób uzyskuję nowe wykształcenie?

Metoda boot camp
Reaktor PWN to świetna alternatywa dla studiów podyplomowych, nie musisz uczyć się zawodu kilka lat – wystarczy kilka tygodni. Nawet jeśli nie masz nic wspólnego z programowaniem, możesz rozpocząć naukę, bo kursy są też dla osób początkujących. Cytując: „Dzięki metodologii boot camp, czyli bardzo intensywnej nauce przez praktykę, w krótkim czasie zdobędziesz zawód programisty. Podczas kursu będziesz programować, tworzyć aplikacje i strony internetowe, dzięki czemu stworzysz swoje portfolio niezbędne przy szukaniu pracy. Szykuj się do kodowania na okrągło! Po ukończeniu naszego profesjonalnego kursu będziesz gotowy, by zacząć pracę jako programista i jesteśmy pewni, że znajdziesz zatrudnienie w branży IT, jak blisko 80% naszych absolwentów!”

Finansowanie kursów

Przejdźmy do sprawy ważnej: finansowanie kursów. Zawsze masz szansę uzyskać na wybrany kurs dofinansowanie.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy
Jeżeli jesteś zarejestrowany jako bezrobotny możesz ubiegać się o dofinansowanie – więcej informacji oraz pomoc w przejściu całego procesu udzielą Ci pracownicy Reaktor PWN. Napisz do nich: reaktor@pwn.pl Mój artykuł na temat dofinansowania studiów podyplomowych i szkoleń:

Pożyczki na kształcenie – program Inwestuj w rozwój
Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i ukierunkowane na wsparcie kształcenia ustawicznego. Jeśli jesteś pełnoletni, zamieszkujesz obszar Polski i chcesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje, ten program jest dla Ciebie. Więcej informacji znajdziesz na inwestujwrozwoj.pl lub na stronie Reaktora PWN.

Nie bój się. Daj sobie szansę!

Łatwo powiedzieć? Oczywiście będąc w innym punkcie odniesienia, ale z drugiej strony…? Jeśli chociaż trochę czujesz, że to może być Twój zawód, uzyskasz z niego satysfakcję życiową, stabilizację finansową – to Ty masz przewagę, ponieważ możesz już znacząc proces przebranżowienia. I co ważne: świat IT, to nie tylko świat mężczyzn, zdecydowanie nie. Kobiety są doskonałymi specjalistami w tych kwestiach, co niejednokrotnie już udowodniły. Obawa przed zmianami jest naturalna, jednakże utrata uzyskania nowych możliwości nie może nas paraliżować.

TEST

Mam nadzieję, że temat ten został przybliżony na tyle, byś już teraz zainteresował się mocniej, więc zapraszam do kontaktu z Reaktorem PWN. Po zgłoszeniu online lub telefonicznym otrzymasz test predyspozycji online, tak aby jak najlepiej dopasować kurs do Twoich potrzeb. Eksperci sprawdzą, na jakim poziomie jest Twoja wiedza oraz określą Twoje predyspozycje zawodowe. Potem już tylko rozmowa telefoniczna i Twoja decyzja: czy chcesz iść w kierunku nowego rozwoju zawodowego? Na stronie Reaktor PWN znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie kursów: FAQ.

 

Na koniec mam prośbę – teraz Ty zarządzasz – jeżeli spodobał Ci się tekst machnij do mnie łapką – zostaw komentarz lub polub na social media np. Facebook lub LinkedIn. Za każdy odzew dziękuję!

 

 

kompetencje miękkie kursy

10 komentarze dla “Praca w IT? Zostań programistą z Reaktor PWN”

 1. Syf napisał(a):

  Strata pieniędzy. Skończyłem „kurs” analityka. Wszystkie materiały musieliśmy sobie sami szukać. Jeszcze przyłaził garbaty kurdupelek marcinek. Na maile nie odpowiadał , na pytania reagował pretensjami. Sam zawodowo nie programuje bp nie umie. I za to badziewie zapłaciłem 7 tys.

 2. Pozycjonusz napisał(a):

  Praca w internecie jest w dzisiejszych czasach bardzo opłacalna. Warto założyć własną firmę, uczyć się programowania. Kiedy mamy już własną firmę, ważne jest pozycjonowanie stron i reklamowanie się. Wszystko teraz dzieje się w internecie, dlatego trzeba kłaść na to nacisk.

 3. Jolka napisał(a):

  Takie finansowanie kursów to bardzo fajna sprawa 😉 Sama skorzystałam z takiego dofinansowania i poszłam na fajne szkolenie, dzięki któremu teraz pracuję w branży, w której od dawna chciałam pracować 😉 Zastanawiam się nawet nad poszerzeniem wiedzy w tym zakresie i pójściem na studia 😉

  1. Jolka ja zawsze całym sercem za poszerzeniem wiedzy i horyzontów. Powodzenia!

 4. Adwokat_Hese napisał(a):

  Bardzo ciekawe 🙂 Podeślę bratu ! 😉

 5. Muszę się im bardziej przyjrzeć. Pozdrawiam

 6. Magda napisał(a):

  Kiedyś myślałam o takim kursie, ale niestety nie mam czasu. Praca i praca.

  1. Magda życzę, aby znalazł się czas na wszystko. Bo warto w siebie inwestować.

 7. Brzmi interesująco, szczególnie, że w dzisiejszych czasach mało kto nie staje na rozdrożu, jeśli chodzi o życie zawodowe. Zdobycie nowego, dobrze płatnego zawodu w kilka miesięcy – podoba mi się taka wizja!

  1. Małgosiu mi też! I to bardzo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.