Piękno i luksus -
kompetencje miękkie kursy

Szkoły policealne prześcigają się w kierunkach oraz możliwościach jakie dają na starcie swoim słuchaczom. Oczywiście podstawa to wykładowca, który nie tylko odpowiednio przekaże wiedzę ale także zainteresuje, zaszczepi w nas bakcyla do działania na długie lata. 

Dlatego bardzo uważnie dobieramy nauczycieli, dla których dany kierunek to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Dzięki naszej szkole policealnej Gowork.eu https://policealna.gowork.eu zyskujesz dyplom zawodowy, który otworzy Ci wiele nowych możliwości. Jednak wiedza, teoria to wciąż jak wiemy z doświadczenia za mało – dlatego kładziemy nacisk na praktykę. 

Nasze sale dydaktyczne są odpowiednio wyposażone. Z łatwością możecie pod czujnym okiem wykładowcy ćwiczyć poznane techniki. I rozwijać kolejne umiejętności. 

Najnowsze trendy kosmetyczne

To jednak nie wszystko. Podczas realizacji podstawy programowej poznajecie najnowsze trendy kosmetyczne. https://policealna.gowork.eu/kosmetologia-z-liftingiem-rzes Wiedzę tę nabywacie podczas praktyk z najlepszymi, światowymi markami beauty. 

Na dzień dzisiejszy z naszą placówką współpracują: L’Oréal Polska – „piękno dla wszystkich, piękno dla każdego”, Bielenda – kosmetyki naturalne, Ziaja pro – seria kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji, Bandi – profesjonalne kosmetyki do twarzy, ciała oraz włosów, Lycon – kosmetyki do depilacji woskiem, Farmona – kosmetyki do wykonywania zabiegów w domowym zaciszu, Norel – skuteczna pielęgnacja w zasięgu ręki, Ella – słodka z natury depilacja cukrowa, Mollon pro – marka skierowana do profesjonalnych sieci Salonów Manicure i Pedicure, Afrodita – kosmetyki pochodzenia roślinnego, Chantarelle – profesjonalne urządzenia kosmetyczne, Jadwiga – naturalne źródło piękna, Kryolan – kosmetyki do profesjonalnego makijażu, Panestetic – urządzenia kosmetyczne,, Sorisa – aparatura do gabinetów SPA oraz Sabel – szkolenia kosmetyczne. 

Jednym słowem, dzięki naszym partnerom w naszej szkole policealnej – poczujesz się jak gwiazda i sprawisz, że inni też dostrzegą piękno w sobie i doświadczą odrobiny luksusu. Będzie to też świetna okazja by poznać produkt i dopasować go indywidualnie do potencjalnego klienta. Kończąc nasz kierunek zostajesz nie tylko technikiem usług kosmetycznych https://policealna.gowork.eu/kosmetologia-z-liftingiem-rzes ale także zyskujesz certyfikaty z zakresu kosmetologii, na przykład: laminacja rzęs, laminacja brwi, przedłużanie rzęs.

Przekonaliśmy Cię? Chcesz zostać naszym słuchaczem? Nic bardziej prostego. Właśnie trwa rekrutacja na okres letni. Zapisz się już dziś – https://policealna.gowork.eu/zapisy Nie przejmuj się brakiem matury ani funduszy. Szkoła policealna jest bezpłatna a maturę kiedyś zdążysz zdać. Dzięki nam z powodzeniem znajdziesz pracę a w przyszłości otworzysz własną działalność, zapominając o korporacyjnych zasadach, które nigdy do Ciebie nie przemawiały. 

 

Tekst sponsorowany: Szkoła policealna w Warszawie – https://policealna.gowork.eu

 

kompetencje miękkie kursy

1 komentarz dla “Piękno i luksus”

  1. pasmanteria napisał(a):

    Trendy się zmieniają. Generalnie warto się do nich dostosować. Trzeba wiedzieć jak to robić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *